آشپزخانه بزرگ

پنج تکنیک برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه بزرگ

پنج تکنیک برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های بزرگ:

آشپزخانه بزرگ امروزی باید مکانی باشد که بتواند نیازهای ما را برآورده کند. آشپزخانه باید دارای فضایی مناسب برای پخت و پز به همراه وسایل مورد نیاز و نیز تعدادی سطوح مناسب باشد. همچنین باید محلی برای نگه داری ظروف و شوینده ها و مواد غذایی و در اغلب موارد، جایی برای ماشین لباسشویی با امکانات شست و شو و اتوکشی داشته باشد. افزون بر آن، آشپزخانه به مکانی برای خوردن و استراحت کردن و محلی برای گذراندن فراغت و سرگرمی ما تبدیل شده است تا بتوانیم در آن بنشینیم و کاملا حس کنیم که در خانه به سر می بریم. حتی اگر بقیه ی فضاهای خانه سبک تقریبا سنتی دارد،به راحتی می توانید آشپزخانه را به شیوه ی مدرن بسازید،آشپزخانه بزرگ با فضای جادار و کاربردی می تواند مدرن باشد بی آنکه فضای کل خانه را تحت الشعاع قرار دهد و همچنین به شما فرصتی دهد تا از وسایل امروزی و جدید در آن استفاده کنید.

پنج شیوه برای بهره برداری مناسب از فضای آشپزخانه های بزرگ:

  1. نقشه ی باز:

آشپزخانه بزرگ را به محلی چند منظوره برای آشپزی، استراحت، صرف غذا، کار کردن تبدیل کنید و بکوشید فضا را با وسایلی مناسب پر کنید( مثلا میزی که هم برای غذا خوری و هم برای کار مناسب باشد ).

  1. اثاثیه بزرگ:

برای بزرگ نشان دادن فضای آشپزخانه از میز غذا خوری بزرگ استفاده کنید.بهتر است که به جای صندلی در اطراف آن نیمکت های کوتاه و طویل بچینید تا در نگاه اول آشپزخانه بزرگ شلوغ به نظر نرسد.

  1. اجاق گاز:

یک یا حتی دو اجاق گاز بخرید تا فضای آشپزی حرفه ای به نظر برسد.

  1. یک جزیره خلق کنید:

با استفاده از کابینت جزیره ای بیشترین استفاده از فضای مرکزی اتاق می کنید.همچنین می توانید در حین پخت و پز با دوستانتان صحبت کنید.

  1. از فضا لذت ببرید:

رنگ اتاق را سفید کنید و وسایل اضافی را تا حد امکان در معرض دید قرار ندهید.برای بیشتر نمایان شدن طرح کنونی نور افکن رنگی هم در آن محل نصب کنید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *