فرش

فرش اتاق پذیرایی و نشیمن با طراحی رنگارنگ و مدرن

فرش اتاق پذیرایی و نشیمن با طراحی رنگارنگ و مدرن

شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان

ما هم می دانیم که فرش های دستباف ایرانی با آن نقش و نگارهای زیبا و دلبرانه شان چقدر می توانند به دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی جلوه و کلاس و شخصیت بدهند.

ولی بخاطر قیمت و هزینه بالا خیلی از مردم قدرت خرید فرش دستباف را ندارند و به همین علت مردم به سمت فرش های ماشینی یا موکت می روند.

در سالهای نه چندان دور که پوشش کف خانه را موزاییک های طوسی رنگ تشکیل میداد دو پوشش جداگانه روی کف خانه قرار می گرفت ابتدا کل سطح کف خانه را با موکت روکش میکردند و بعد در بخش های میانی فرش پهن میکردند.

با گذشت زمان موکت های ساده و تک رنگ و نازک، بار و بندیل خود را بستند و از دکوراسیون خانه ها رفتند و جای خود را به سنگ های سرامیکی تزیینی و کفپوش های لمینیت دادند.

فرش های دستباف هم به خاطر کاهش قدرت خرید مردم جای خود را به موکت فرش های ماشینی ساده و طرحدار دادند.

🔻فرش و موکت هر چند در کف اتاق نشیمن یا پذیرایی پهن میشود ولی اگر بگوییم تاثیری که در طراحی بهتر دکوراسیون دارند با پرده ها و مبلمان خانه برابری میکنند دروغ نگفته ایم.

یک فرش و موکت طرحدار و یا ساده چند رنگ می تواند بسادگی دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن را از حالت خسته کننده و سنگینی که دارد خارج کند و شادابی را به دکوراسیون خانه بیاورد.

مجموعه تصاویری که در این بخش می بینید از چند مدل موکت فرش با طرح های رنگی زیباست که نشان میدهد یک فرش 6 متری چطور میتواند با روح و روان دکوراسیون اتاق پذیرایی بازی کند.

Parsiyah Architectural engineering company…

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *