مدیریت طلایی یعنی چه؟

مدیریت طلایی یعنی چه؟

در این مقاله میفهمیم که:

بالاخره مدیریت لعنتی چیست؟
حرکت از کننده بودن به مدیر کننده ها بودن در محیط تازه ی کسب و کار جهانی
درک نیروی کار در حال تغییر
تعریف کارکرد های کلیدی مدیریت
نخستین گام ها به سوی مدیر شدن

خب، مبارک باشد! شما که دارید این مقاله کوتاه مطالعه میکنید میشه حدس زد که یا یک مدیر هستید، قرار است مدیر شوید و یا فردی هستید که اساسا از این مطالب به عنوان فان استفاده می کنید و سرگرمی!

البته اگه کنجکاو هستید و می خواهید جزییات بیشتری در مورد مدیریت طلایی و انواع روش های آن بدونید تا در ارتباط شما با دیگران در عصر مدرن( قرن ۲۱ )کمکتان کند، خوش آمدید!

مدیریت طلایی در حقیقت یک فراخوان است. فراخوانی که نویسندگان و مدیران مغرورانه به آن پاسخ میدهند. ما مدیریم، ما معدودیم، ما مغروریم و…

در دنیای کسب و کار هیچ جایگاهی نیست که به اندازه ی مدیریت این قدرت را به شما بدهد که تاثیری مستقیم، مهم و مثبت بر زندگی دیگران بگذارید و در موفقیت سازمانتان موثر باشید.

در مورد مدیریت بیشتر بدانیم!

بنا به یک تعریف، مدیریت یعنی انجام کارها از طریق دیگران. البته تعریف دیگر دقیق تر می گوید: مدیریت یعنی تحقق بخشیدن یک برنامه در مکان مشخص، با استفاده از منابع در دسترس.

جالبه! بسیار ساده به نظر می رسد…

اما اگر اینقدر ساده است چرا این همه آدم باهوش و خلاق در مدیریت دچار مشکل می شوند؟ و چرا بسیاری امروز این اندازه سطحی عمل می کنند؟

مطمئنا بارها با یک مفهوم مدیریتی داغ و جدید آشنا شدید که تضمین می کند در یک چشم برهم زدن سازمان یا شرکت شما را متحول کند و بعد می بینید در عرض چند روز تا چند ماه کارایی اش را از دست می دهد. البته بلافاصله یک روش داغ جدید جایش را می گیرد و به همین سرنوشت دچار می شود.

ادامه دارد…

تهیه و تنظیم: محمد رضا مهاجری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *