پنج تکنیک برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های بزرگ

پنج تکنیک برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های بزرگ:

آشپزخانه امروزی باید مکانی باشد که بتواند نیازهای ما را برآورده کند. آشپزخانه باید دارای فضایی مناسب برای پخت و پز به همراه وسایل مورد نیاز و نیز تعدادی سطوح مناسب باشد. همچنین باید محلی برای نگه داری ظروف و شوینده ها و مواد غذایی و در اغلب موارد، جایی برای ماشین لباسشویی با امکانات شست و شو و اتوکشی داشته باشد. افزون بر آن، آشپزخانه به مکانی برای خوردن و استراحت کردن و محلی برای گذراندن فراغت و سرگرمی ما تبدیل شده است تا بتوانیم در آن بنشینیم و کاملا حس کنیم که در خانه به سر می بریم. حتی اگر بقیه ی فضاهای خانه سبک تقریبا سنتی دارد،به راحتی می توانید آشپزخانه را به شیوه ی مدرن بسازید،آشپزخانه با فضای جادار و کاربردی می تواند مدرن باشد بی آنکه فضای کل خانه را تحت الشعاع قرار دهد و همچنین به شما فرصتی دهد تا از وسایل امروزی و جدید در آن استفاده کنید.

پنج شیوه برای بهره برداری مناسب از فضای آشپزخانه های بزرگ:

  1. نقشه ی باز:

آشپزخانه را به محلی چند منظوره برای آشپزی، استراحت، صرف غذا، کار کردن تبدیل کنید و بکوشید فضا را با وسایلی مناسب پر کنید( مثلا میزی که هم برای غذا خوری و هم برای کار مناسب باشد ).

  1. اثاثیه بزرگ:

برای بزرگ نشان دادن فضای آشپزخانه از میز غذا خوری بزرگ استفاده کنید.بهتر است که به جای صندلی در اطراف آن نیمکت های کوتاه و طویل بچینید تا در نگاه اول آشپزخانه شلوغ به نظر نرسد.

  1. اجاق گاز:

یک یا حتی دو اجاق گاز بخرید تا فضای آشپزی حرفه ای به نظر برسد.

  1. یک جزیره خلق کنید:

با استفاده از کابینت جزیره ای بیشترین استفاده از فضای مرکزی اتاق می کنید.همچنین می توانید در حین پخت و پز با دوستانتان صحبت کنید.

  1. از فضا لذت ببرید:

رنگ اتاق را سفید کنید و وسایل اضافی را تا حد امکان در معرض دید قرار ندهید.برای بیشتر نمایان شدن طرح کنونی نور افکن رنگی هم در آن محل نصب کنید.

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *